Radio Frekans

 

                     

Radyo dalgalarının deri ve deri altı yapılardaki su molekül-lerindeki sürtünme etkisi ile bölgesel ısınma oluşturarak kolajen üreticilerini tetiklemesi olarak tanımlayacağımız bu yöntemde, kontrollü bir hasar oluşturularak dokunun kendini onarması ve yenilenmesi ve toparlanması sağlanabiliyor. Uygulama emniyetli, sonuçları, rahatça gözlenecek denli başarılı.

Radyo Frekansının Çalışma Prensibi
Radyo Frekansı (RF), alttaki dokuya tesir etmek üzere epidermise nüfuz edebilen, milyonlarca Hz’lik elektrik dalgası kullanır. Yüksek frekansta titreşim, alttaki dokunun direncini harekete geçirerek yüksek enerji üretmesini sağlayacak ve bu da, alttaki dokunun sıcaklığının anında yükselmesini sağlayacaktır.
lYüksek ısı, lif ve kolajen dokularının aniden kasılmasına ve ardından yeni kolajen üretimine ve birleşime neden olduğundan, istenen cilt sıkılaştırma, kırışıklık giderme ve şekillendirme etkileri gerçekleştirilecektir.
RF Yüz Toparlama ve Cilt Sıkılaştırma Uygulamasının İşleyiş Şekli
Cildimiz olgunlaştıkça ve sürekli çevresel etkilere maruz kaldıkça, bağ dokusu parçalanmaya başlar ve kırışıklıklar ve diğer yaşlanma belirtileri ortaya çıkar
RF Uygulama Alanları
· Cilt sıkılaştırma(kaş kaldırma ,mimik çizgilerinde iyileşme ,dekolte çene altı sarkmalarına , yüz konturünü bellirleme ,nazarobiyal çizgilerde %100 Başarı  )
· Derin ve hafif kırışıklıkların giderilmesi (Tüm Vucüt için geçerlidir)
· Cilt elastikiyetinin ve cilt parlaklığının artırılması
· Cilt metabolizmasının hızlandırılması
· Bütün vücut için anti-aging
·  Selülit problemine çözüm
· Gözenek genişlemesinde iyileşme
· Vücudun güzel bir şekle sokulması
· Selülit problemine çözüm
· Gögüs toparlama sıkılaştırma lifting

 

Sayaç

Bugün1
Dün1
Bu hafta6
Bu ay16
Toplam1272

Şu anda 5 misafir ve üye yok çevrimiçi

Online Randevu

Haritada Mira..!