Cilt Bakımı - (Dr. Howard Murad ürünleri)

                                                      

 

Cildimiz güneş ışınları, olumsuz çevre koşulları, uzun süreli rahatsızlıklar ve ilaç kullanımları, hormonlu gıdalar, dengesiz beslenme, sigara gibi etkenlerle yıpranır. Doğal olan yaşlanma süreci ise hormonal ve genetik( ailesel) faktörlere de bağlı olarak yaşam boyunca devam eder. Zamanla cildimizde kırışıklıklar, renk değişikliği(sararma, kahverengi lekeler, ince kırmızı damarlanmalar) gevşeklik ve esneklik kaybı gözlenir. Bu durum bakımsızlıkla birleştiğinde gözle görülür şekilde hızlanır ve derinleşir. Bununla beraber, zamanın ve olumsuz faktörlerin cildimizde yaptığı tahribatı yumuşatmak ve geciktirmek elimizdedir! Cildinizi güzelleştirmek için yapabileceğiniz çok şey var. Bu yöntemler cildinizi doğru tanımaktan başlayan ve cildin ihtiyaçlarına yönelik bakım ve uygulamaları içeren bir süreci kapsar. Uzman kişilerin size önerip titizlikle uygulayacakları profesyonel cilt bakımı, ev bakımınızda kullanmanızı önerecekleri cilt bakım ürünleri, sağlıklı ve taze bir cilde sahip olmanıza yardımcı olacaktır.
Cilt bakımı işleminden önce mutlaka cilt kontrolünüz yapılır. Cilt tipiniz, yıpranma derecesi, mevcut problemler, yaşınız gibi faktörler dikkate alınarak hangi cilt bakımı ürünlerinin kullanılacağı tespit edilir ve size özel cilt bakım programınız oluşturulur. Cilt bakımının amacı gözeneklerin temizlenmesi, cilde oksijen sağlanması, parlaklık, canlılık ve tazelik verilmesi ve lenf drenajı ile toksinlerin atılmasıdır. Cildinizin üzerinde kalıcı, koruyucu ve besleyici bir tabaka oluşturarak; kırışıklıkların oluşumunun önlenmesi, cildinizin daha genç ve gergin bir hal alması hedeflenmektedir. Cilt bakımı işlemi, yapılacak bakımın özelliklerine göre 45 - 90 dakika sürmektedir.


- Dr. Howard Murad ile cilt bakımı kürleri
Dermatolog, Eczacı dermatoloji alanında bir çok ilkin ve 17 patentin sahibi olan Dr. Howard Murad ürünleriyle etkin problem çözebilme yetkinliğine sahip her türlü cilt tipi ihtiyaçlarına uygun tamamen doğal bir cilt bakım serisidir.
Merkezimizde uygulanan bakımlarla cildinizin farkına varacak ve fark yaratacaksınız.

 

-          Cilt gençleştirme (Lifting)
Cilt hasarlarının (kırışıklık, sarkma, leke ve çevresel faktörlerden dolayi oksijensiz kalıp matlaşıp özgünlüğünü yitirmiş ciltler) besleyici, yenileyici, toparlayıcı ve sıkılaştırıcı ürünlerin cihazla cildin alt katmanlarına; dermise (canli tabaka) indirilmesini sağlayan kırışıklıkların açılması sarkmaların toparlanmasını sıkılaşmasını lekeli bölgedeki ton farklılıklarının düzeltilmesi ve tekrar oluşumunun önlenmesi işlemidir.
Tedavi kür olarak uygulanmaktadir

Sayaç

Bugün1
Dün1
Bu hafta6
Bu ay16
Toplam1272

Şu anda 11 misafir ve üye yok çevrimiçi

Online Randevu

Haritada Mira..!